Speedo Fastskin Prime Mirror plavecké brýle

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

1 749,00 Kč

Rychlý přehled

Plavecké brýle Speedo Fastskin Prime Mirror patří mezi špičku plaveckých brýlí od Speeda. Nový model Fastskin Prime je schválený FINA. Tento model se specializuje na design, kdy si můžete podle své fantazie sestavit z 16 různých barevných kombinací svůj barevný model brýlí.

BAREVNÉ KOMBINACE (dle barvy silikonových očnic):

ČERNÁ- Obsah balení: Rámy: 1x zlatá mirror v barvě skel a 1x černá, Gumičky: 1x černá, 1x červená, Nosníky: 3x bílá, 3x červená, Přesky: 1x bílá, 1x červená, 1x modrý pytlík.

RŮŽOVÁ- Obsah balení: Rámy: 1x čirá, 1x modrá, Gumičky: 1x bílá, 1x modrá, Nosníky: 3x růžová, 3x modrá, Přesky: 1x růžová, 1x modrá, 1x modrý pytlík.

* Povinná pole

1 749,00 Kč

Speedo Fastskin Prime Mirror plavecké brýle

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Plavecké brýle Speedo Fastskin Prime Mirror patří mezi špičku brýlí od Speeda. Nový model Fastskin Prime je schválený FINA. Tento model se specializuje na design, kdy si můžete podle své fantazie sestavit z 16 různých barevných kombinací svůj barevný model brýlí. BAREVNÉ KOMBINACE (dle barvy silikonových očnic): ČERNÁ- Obsah balení: Rámy: 1x zlatá mirror v barvě skel a 1x černá, Gumičky: 1x černá, 1x červená, Nosníky: 3x bílá, 3x červená, Přesky: 1x bílá, 1x červená, 1x modrý pytlík. RŮŽOVÁ- Obsah balení: Rámy: 1x čirá, 1x modrá, Gumičky: 1x bílá, 1x modrá, Nosníky: 3x růžová, 3x modrá, Přesky: 1x růžová, 1x modrá, 1x modrý pytlík. Ergonomické těsnění z termoplastické gumy. Těsnění je profilované, to znamená, že kopíruje tvar očnicového oblouku. Nejen tedy že perfektně sedí, ale navíc je i příjemné na obličeji. Díky rámu a celkovému designu jsou plavecké brýle Speedo Fastskin Prime Mirror hydrodynamické. Dobře splývají s obličejem a tím pádem kladou menší odpor ve vodě. Očnice jsou vyrobeny z polykarbonátu a mají zrcadlové zabarvení proti vysokému jasu. Ochrana proti UV záření a anti-fogový nátěr je též součástí polykarbonátových očnic. Nosník je vyměnitelný. Silikonový pásek je nastavitelný. Navíc je navržen tak, aby nikde nevisely volné konce a na zadní straně je natištěna stupnice v cm, podle které snadno poznáte vaše nastavení. Technologie IQfit vychází z dlouholetých výzkumů. Je navržena tak, aby se brýle dokonale přizpůsobili tvaru hlavy. Těsnění se dokonale přilne a nepůsobí téměř žádný tlak na obličej, takže po plavání nebudete mít žádné otlaky. Technologie maximalizuje pohodlí a minimalizuje odpor vody.

Další informace

Velikosti (Pánské) Ne
Velikosti (Dívčí) nedefinováno
Velikosti (Dámské) Ne
Velikosti (Chlapecké) nedefinováno
Velikosti (Ploutve) Ne
Velikosti (Závodní plavky) nedefinováno
Stav Aktivní
Cena 1 749,00 Kč

Možná Vás zaujme i následující

Speedo mesh bag

Speedo mesh bag

399,00 Kč
     

Nové produkty