Arena carbon Air jammer

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

4 599,00 Kč

Rychlý přehled

POPIS PRODUKTU
Nejvyspělejší technické závodní kombinézy, Arena PowerSkin Carbon Air jsou vrcholem technologie a inovace v závodním plavání.
FINA approved - schváleno FINA
Inteligentní stlačení svalů
Správná komprese u závodních kombinéz je klíčovým prvkem pro snížení odporu při plavání a zvýšení účinnosti a výkonu. Carbon Cage technologie se uzamkne přesně tam a tehdy, je-li dosaženo kritické úrovně napětí, maximalizuje stlačení v zónách, kde a kdy je stlačení potřeba. Zachovává si pružnost a umožňuje volnost pohybu.
Carbon Cage Technologie
Představuje celosvětově jediné technické závodní kombinézy s vysokou pevností karbonového vlákna vloženého do lehké, vysoce elastické nylonové tkaniny.

Arena carbon Air jammer

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

* Povinná pole

4 599,00 Kč

Detaily

POPIS PRODUKTU Nejvyspělejší technické závodní kombinézy, Arena PowerSkin Carbon Air jsou vrcholem technologie a inovace v závodním plavání. FINA approved - schváleno FINA Inteligentní stlačení svalů Správná komprese u závodních kombinéz je klíčovým prvkem pro snížení odporu při plavání a zvýšení účinnosti a výkonu. Carbon Cage technologie se uzamkne přesně tam a tehdy, je-li dosaženo kritické úrovně napětí, maximalizuje stlačení v zónách, kde a kdy je stlačení potřeba. Zachovává si pružnost a umožňuje volnost pohybu. Carbon Cage Technologie Představuje celosvětově jediné technické závodní kombinézy s vysokou pevností karbonového vlákna vloženého do lehké, vysoce elastické nylonové tkaniny. velikosti : INT 70 je pro postavu s obvodem pasu 70 cmm INT 65 cm = UK26, INT 70cm = UK 28, INT 75 cm = UK 30, INT 80 cm = UK 32

Další informace

Velikosti (Pánské) Ne
Velikosti (Dívčí) nedefinováno
Velikosti (Dámské) Ne
Velikosti (Chlapecké) nedefinováno
Velikosti (Ploutve) Ne
Stav Aktivní
Cena 4 599,00 Kč

Nové produkty